Nové videokonferenčné služby spustené !!!

Vaše otázky

19. október 2016 - My už pexipujeme !!!!

 

 

Contineo eNews Október 2016
Ak sa Vám nezobrazuje eNews správne, kliknite sem.

 

Vážení zákazníci a partneri,

sme veľmi radi že, po niekoľkých mesiacoch príprav a testovaní, môžeme ohlásiť spustenie nových videokonferenčných a streaming služieb na báze technológií Pexip. Spoločnosť Contineo je výhradným Gold partnerom pre služby a riešenia Pexip v Slovenskej republike.

Vyskúšajte aj Vy výhody, výnimočnú flexibilitu a jednoduchosť použitia tohto riešenia a zriaďte si  svoju vlastnú virtuálnu miestnosť pre spojenia s celým svetom !!!

Prečo Pexip ?

Pexip Infinity je univerzálny nástroj, ktorý kombinuje firemné komunikačné prostriedky a nástroje na spoluprácu vo virtuálnych miestnostiach. Zároveň funguje ako neobyčajne flexibilná brána medzi platformami, čo ľuďom umožňuje používať zariadenie alebo komunikačnú platformu podľa vlastného výberu.

Pexip má neuveriteľne jednoduché použitie, väčšina užívateľov ani nevie ako je dané spojenie technicky zrealizované. Stačí jednoducho kliknúť na odkaz (pozvánku), ktorá Vás okamžite pripojí do virtuálnej miestnosti z Vášho notebooku alebo smartfónu. Viac info.....


Spokojní zákazníci, strategické partnerstvá

Od roku 2013, kedy spoločnosť Pexip vznikla a uviedla na trh prvé verzie riešenia, neustále rastie počet zákazníkov po celom svete. Zákazníci sú z rôznych segmentov - financie, priemysel, IT, personálne a právne agentúry. Významnú časť tvoria univerzity, vedecké inštitúcie, ako aj súkromné i štátne zdravotnícke organizácie.

Dôkazom toho, že Pexip je dnes už veľkým hráčom v segmente videokonferencií, streamingu a video content manažmentu sú technologické partnerstvá s Microsoft ( Skype™ for Business alebo Lync® ) a Amazon Webservices.. Viac info.....

Nájdete nás na: